Zakończenie roku w szkolnego

Ostatniego dnia nauki już od rana nasza szkoła wypełniła się dziećmi i przybyłymi gośćmi.

Wszyscy udaliśmy się na uroczystą Mszę świętą, podczas której ks. Paweł Władyka pobłogosławił wszystkie dzieci i Grono Pedagogiczne, a klasie szóstej życzył sukcesów w gimnazjum.

Uroczystości odbywały się na wystrojonej sali gimnastycznej. Pan dyrektor Krzysztof Nowakowski przywitał zebranych, powiedział kilka ciepłych słów do uczniów i nauczycieli. Szczególne słowa skierował do absolwentów. Potem nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila – wyczytanie najlepiej uczących się dzieci ze wszystkich klas. Spośród uczniów kończących naszą szkołę najlepszymi okazali się: S. Ostrowski ze średnią 5,0 i K. Grzybowska – 5,09. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań dla rodziców dzieci. Pan dyrektor stwierdził, że bardzo ważna jest dobra współpraca miedzy nimi a nauczycielami. Dziękował im za pomoc i wyrozumiałość.

Jak co roku szóstoklasiści pożegnali swoich młodszych kolegów, przekazali im dzwon i zagrali ciekawe przedstawienie, pełne dowcipu, a zarazem wzruszające. Nie zabrakło uśmiechu oraz łez. Po występie nasi najstarsi uczniowie częstowali młodszych cukierkami – tradycji stało się więc zadość!

Z nadzieją , ale też z obawą czekamy na nowy rok szkolny. Nie wiemy jeszcze, jakie zmiany nas czekają …

Poniżej relacja fotograficzna z zakończenia roku szkolnego…