Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet w Lechowie

17 listopada 2019r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Lechowie odbył się Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Lechowie.

W turnieju wzięły udział cztery zespoły: Pieniężno, Eksperyment Lidzbark Warmiński, Cresovia Górowo Iławeckie oraz organizator turnieju drużyna Fortunate.

Drużyny zagrały systemem każdy z każdym do 25 punktów i 2 wygranych setów. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w miłej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Nagrody wręczyli: w zastępstwie Dyrektora nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Lechowie pan Krzysztof Kochanowski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Lechowa „Lechowianie” pan Bogdan Ponichtera oraz właściciel firmy BestNet Bartłomiej Laszuk.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- Fortunate
II miejsce- Cresovia Górowo Iławeckie
III miejsce- Pieniężno
IV miejsce- Eksperyment Lidzbark Warmiński

Dziękujemy sponsorom turnieju: Stowarzyszeniu Przyjaciół Lechowa „Lechowianie”, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Lechowie oraz firmie BestNet, wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji turnieju, Dyrektorowi Szkoły za udostępnienie sali gimnastycznej oraz kibicom za wspaniały doping.

Do zobaczenia następnym razem podczas kolejnych inicjatyw Lechowian.

Poniżej relacja fotograficzna z turnieju: